Svatební formulář

Hotel LONY firemní formulář

Velice si vážíme projeveného zájmu o naše prostory a služby. Jsme profesionální rodinný tým, který organizuje svatby již 8 sezónu. Neustále zlepšujeme své služby a sledujeme nové trendy. Ke každé svatbě přistupujeme individuálně s cílem co nejlépe realizovat vaše představy.

Ke konečné podobě svatebního dne a harmonogramu stačí naší koordinátorce 3 osobní schůzky, (detaily ladíme po emailu/ telefonicky).

Zakládáme si na osobním doporučení. Vzhledem k vysoké poptávce po termínech si vyhrazujeme právo upřednostnit ty klienty, kteří nejdříve uhradí kauci na termín.

Na základě vyplněných údajů níže vám obratem zašleme naši nezávaznou nabídku, která slouží zároveň jako svatební smlouva a jsou v ní uvedeny všechny důležité informace a podmínky.


Těšíme se na vaše poptávky!


FORMALITY:

  • Hotel LONY spadá pod matriku v Čelákovicích, rezervace termínu na tel.: 326 929 148 nebo 326 929 151.
  • Rezervaci termínu v hotelu si zajistíte složením nevratné kauce ve výši 10000 Kč (částka je zahrnuta do svatební kalkulace).
  • Minimálně 2 měsíce před svatbou je nutné složit celou část doplatku svatby, jinak svatba nebude uskutečněna.
  • Druhý den ráno po svatbě je vystaveno vyúčtování za konzumaci nápojů a jiných nastalých přikoupených služeb během svatby oproti platbě v hotovosti nebo převodem. Při platbě platební kartou je třeba k doplatku připočítat 3% za bankovní poplatky.

 

*Souhlas se zpracováním osobních údajů

Jméno a příjmení*

E-mail*

Telefon

Termín svatby*

Přejete si obřad v zahradě?*
ANONE

Přejete si hostinu?*
ANONE

Počet dospělých na hostinu? (přibližně)*

Počet dětí na hostinu? (přibližně)*

Přejete si večerní raut?*
ANONE

Počet dospělých na raut? (přibližně)*

Počet dětí na raut? (přibližně)*

Kolika hostům chcete hradit ubytování? (přibližně)*

Souhlas se zpracováním osobních údajů*
AnoNe

Vaše zpráva


13.1.2023
Dovolujeme si Vás pozvat dne 4.3.2022 od 11-19hod na náš svatební den na statku.Přijeďte se inspirovat, naplánovat Váš den D.Prezentace…

Více…

Cashback Loyalty Partner