Jméno a příjmení :

E-mail :

Telefon :

Datum rezervace :

Počet míst :

Zpráva/požadavek

Restaurace

*SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jídelní lístek Nápojový lístek Vinný lístek


Dne 23. 10. 2010 jsme slavnostně spustili provoz Restaurace U Lonských, kde si můžete pochutnat na vynikající české kuchyni, obohacené o pár mezinárodních jídel.

Nedílnou součástí restaurace se stala studna, která byla objevena při stavebních pracech.

Naleznete ji přímo u vchodu do restaurace, studna je v současné chvíli krásně osvětlena a její hloubka činní 11,2 metru.

Nabízíme Vám příjemné posezení ve stylové kamenné restauraci, v letních měsících je Vám k dispozici zahrádka, kde si nejlépe vychutnáte čepovanou Plzeň. Náš personál Vám rád poradí s výběrem jídel či domácích dezertů.

V průběhu pro Vás připravujeme denní nabídku či speciální nabídky.

Dle sezóny si u nás můžete také pochutnat na Svatomartinském, zabijačkovém či zvěřinovém menu, které pro Vás s radostí připravujeme.

Naše restaurace s celkovou kapacitou 80 osob je plně připravena uspokojit všechna Vaše přání. Společně s naším šéf kuchařem pro Vás připravíme catering pro vaše rodinné oslavy, svatby, promoce, tématické večírky či soukromé firemní akce. Zajistit občerstvení dle vašeho výběru pro nás není překážkou, ale potěšením.

K většímu soukromí můžete využít i náš salónek či konferenční sál.

Disponujeme i prostorem pro zahradní grilování a venkovním posezením.

Pro vaše malé ratolesti je připraveno venkovní dětské hřiště či dětský koutek.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme jen ten nejpříjemnější gastronomický zážitek.


Do restaurace doporučujeme udělat rezervaci.

Tel: 326 99 46 98

Z DŮVODU VLÁDNÍCH OPATŘENÍ JE OD 29.11. DO 5.12.
OTEVŘENO OD 15h DO 22h.

Pondělí až sobota 11:00 – 23:00

Neděle 11:00 – 23:00


Dne 23.10.2013 nás navštívil rakouský televizní štáb, který natočil reportáž, jak se připravuje naše vyhlášená svíčková na smetaně s karlovarským knedlíkem a domácí jablečný závin. Dnes si je díky této reportáži můžete připravit i Vy. Reportáž od nás z restaurace od minuty 9:33

8.10.2021
SVATOMARTINSKÁ HUSA na statku. Na měsíc listopad pro Vás připravujeme Svatomartinské menu. Husa na statek prostě patří. Udělejte si čas a…

Více…

25.5.2021
Vážení hosté, ve čtvrtek 27.5.2021 otevíráme opět brány našeho hotelu a celého areálu. Můžete přijít posedět na naši restaurační zahrádku, která bude otevřena od 11h do 22h. Těšíme se na Vás.

Více…

Cashback Loyalty Partner