Jméno a příjmení :

E-mail :

Telefon :

Datum rezervace :

Počet míst :

Zpráva/požadavek

Restaurace

*SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jídelní lístek Nápojový lístek Vinný lístek


Dne 23. 10. 2010 jsme slavnostně spustili provoz Restaurace U Lonských, kde si můžete pochutnat na vynikající české kuchyni, obohacené o pár mezinárodních jídel.

Nedílnou součástí restaurace se stala studna, která byla objevena při stavebních pracech.

Naleznete ji přímo u vchodu do restaurace, studna je v současné chvíli krásně osvětlena a její hloubka činní 11,2 metru.

Nabízíme Vám příjemné posezení ve stylové kamenné restauraci, v letních měsících je Vám k dispozici zahrádka, kde si nejlépe vychutnáte čepovanou Plzeň. Náš personál Vám rád poradí s výběrem jídel či domácích dezertů.

V průběhu pro Vás připravujeme denní nabídku či speciální nabídky.

Dle sezóny si u nás můžete také pochutnat na Svatomartinském, zabijačkovém či zvěřinovém menu, které pro Vás s radostí připravujeme.

Naše restaurace s celkovou kapacitou 80 osob je plně připravena uspokojit všechna Vaše přání. Společně s naším šéf kuchařem pro Vás připravíme catering pro vaše rodinné oslavy, svatby, promoce, tématické večírky či soukromé firemní akce. Zajistit občerstvení dle vašeho výběru pro nás není překážkou, ale potěšením.

K většímu soukromí můžete využít i náš salónek či konferenční sál.

Disponujeme i prostorem pro zahradní grilování a venkovním posezením.

Pro vaše malé ratolesti je připraveno venkovní dětské hřiště či dětský koutek.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme jen ten nejpříjemnější gastronomický zážitek.


Do restaurace doporučujeme udělat rezervaci.

Tel: 326 99 46 98

Z DŮVODU VLÁDNÍCH OPATŘENÍ JE OD 29.11. DO 5.12.
OTEVŘENO OD 15h DO 22h.

Pondělí až sobota 11:00 – 23:00

Neděle 11:00 – 23:00


Dne 23.10.2013 nás navštívil rakouský televizní štáb, který natočil reportáž, jak se připravuje naše vyhlášená svíčková na smetaně s karlovarským knedlíkem a domácí jablečný závin. Dnes si je díky této reportáži můžete připravit i Vy. Reportáž od nás z restaurace od minuty 9:33

13.1.2023
Dovolujeme si Vás pozvat dne 4.3.2022 od 11-19hod na náš svatební den na statku.Přijeďte se inspirovat, naplánovat Váš den D.Prezentace…

Více…

Cashback Loyalty Partner