Reference

Svatba 21.8.2015

Dobrý den,

Chtěla bych Vám poděkovat za nádherný den u Vás v penzionu. Všem se tam moc líbilo a moc to chválili. Vše vyšlo krásně a číšníci byli vstřícní a vyhověli nám ve všem, co jsme si navymýšleli.

Opravdu byl ten den u Vás krásný, dokonce svědek říkal, že až se bude jednou ženit, že to udělá asi také u Vás. Fotografie zatím od fotografa nemáme, ale určitě až budou ráda Vám zašlu, protože jste na tom měli veliký podíl, že to všechno tak hezky vypadalo a dopadlo 🙂

Děkuji mnohokrát za Váš čas.
S pozdravem Hana Hábichová

Svatba 1.8.2015

Vážená paní Lonská (příp. slečno J),

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za kompletní svatební servis. Chtěli bychom velice poděkovat za perfektní přístup v době příprav, kdy jste nám vyšla ve všem naprosto vstříc. Zároveň bych chtěla poděkovat kuchařům za výbornou kuchyň, která byla všemi hosty naprosto oceněna… jejich práce si opravdu vážíme a děkujeme především za výbornou svíčkovou (kterou pochválila i moje puntičkářská babička a další dva kuchaři z oboru J).

Nesmírný dík patří obsluhujícímu Vojtovi, kterého si všichni hosté okamžitě oblíbili a dnes mi chodí mnoho zpráv, že byl naprosto báječný – přátelský, milý a veselý (i on naší svatbu udělal ještě lepší). Prosím o předání naší chvály i jemu, moc děkujeme a vážíme si jeho přístupu (sama jsem z oboru a vím, že to vždy není jednoduchá práce). Nemám jediná slova nespokojenosti, všechno bylo naprosto podle našich nejtajnějších přání a představ….všechno!

Až budu mít krátký videoklip, ráda Vám jej poskytnu pro případné propagační účely, pokud se Vám bude líbit, nemám s tím žádný problém.

Budeme se rádi vracet i soukromě bez jakéhokoliv účelu, neboť Vaše kuchyně je výborná a za to Vám moc děkujeme. Mějte se moc krásně a doufám, že po nás nezůstalo mnoho práce J Aneta a Standa

Bike-forum.cz 17.4.2014

Dneska jsem jel skrz Kozovazy vedle Mochova, byl jsem fakt překvapen jaký tam je krásný penzion a i jakou domácí kuchyni zdá se nabízí, někdy by to stálo za zvážení! třeba jejich nabídka romantické večeře pro dvě osoby u jezírka je fantastický nápad na nějaké výročí/narozeniny a pod. Koukal jsem jenom v rychlosti co nabízí, zrovna tam podávali Telecí líčka po Burgundsku, vypadaly luxusně, komplet domácí základy omáček, vývary, knedlíky atd…http://www.pension-lony.cz/restaurace a pokud se jede z Mochova, tak přesně kolem toho penzionu je krásný táhlý kopeček 🙂

Karolína – Facebook  14.4.2014

Konečně jsme se odhodlali zajit na večeři do Pensionu Lony. Aaaaaa, nejen že bych nutně potřebovala domu půlku dekoraci (hmoždíř, formu na beranka, bandasky…) – je to tam fakt nádherný, ale už dlouho jsme se tak skvostně nenajedli. Ani se nebudu stydět říct, že jsme se doslova přežrali. Na čokoládovém dortíku bych asi lehce získala závislost . Takové informace téměř k ničemu, ale dnes mam prostě radost, tak to muselo ven  

OSLAVA NAROZENIN 29.3.2014

Dobrý den, Omlouvám se, že reaguji až dnes. Oslava mých narozenin proběhla v naprostém pořádku. Všichni jsme byli moc spokojeni. Ve všem nám vyšla Vaše příjemná obsluha vstříc. Věřím, že to nebyla poslední akce, kterou naše parta u Vás organizovala. Vzkazujeme i velký dík do cukrárny, která připravila výborný dort. Dobře jsme se u Vás pobavili i najedli.Ještě jednou děkuji.

S přátelským pozdravem Radka M.

SOUKROMÁ OSLAVA Březen 2014

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za velice příjemný a naprosto bezproblémový průběh naší odpolední akce. Ačkoliv se mi nepodařilo ukočírovat skupinu k dodržení domluveného časového harmonogramu, nezaregistrovala jsem žádnou nespokojenost ze strany personálu restaurace ani průvodce v muzeu. Když jsem se zeptala, zda bychom se mohli podívat na ovečky, pán nám nejen ukázal, kde jsou, ale docela daleko pro ně došel, aby přišly k „našemu“ plotu a ještě donesl chleba, aby si je děti mohly krmit. Rezervovaný salonek byl velice pěkně připravený. Obsluha byla milá,pohotová, a maximálně vstřícná. Jídlo bylo rychle připravené a velice chutné. Kdyby se mě někdo zeptal, co by se dalo ještě zlepšit, ani nevím, co bych navrhla. Z mého pohledu to nemělo chybu. Ještě jednou děkuji za Vaši vstřícnost a zabezpečení příjemného odpoledne pro mě a mé přátele.Přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci i do budoucnosti a i v budoucnu se k Vám ráda budu vracet.
Se srdečným pozdravem, Lydie M.

NAROZENINY 23.11.2013

Dobrý den,chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za velmi pěkné uspořádání oslavy mých narozenin, perfektní obsluha, výborné jídlo, připravená tabule,všem se u Vás moc,moc líbilo.
Přeji pěkný den a někdy nashledanou  P.M.

LEASEPLAN – 5.-7.10.2012

rádi bychom ještě jednou vyjádřili naše nadšení ze spolupráce s vámi. Opravdu se nám už dlouho nestalo, že bychom byli se vším takto spokojeni. Krásný objekt, čistota, přístup,dále pak velice dobře hodnotíme kuchyni a přístup personálu. Opravdu není co vytknout, laťku jste nastavili opravdu vysoko 🙂 Ještě jednou děkujeme,

Jana H., LeasePlan Česká republika, s.r.o.

ČNB – 8.-9.10.2012

Ráda bych poděkovala za vzornou a profesionální přípravu manažerského semináře pro BOARD-1 ČNB a za opravdu milé přijetí a poskytnuté zázemí hotelu. Budu se vřele těšit na další společnou spolupráci.

Petra L., Česká národní banka

MARTIN VACEK – Ubytování 20.-21.10.2012

Dobrý den, chtěl bych ještě jednou poděkovat za úžasnou atmosféru a skvělé prožití narozenin u Vás v krásném penzionu a skvělé restauraci. A velký dík patří slečně recepční, která moc pomohla a v neposlední řadě jí to velmi slušelo.

S pozdravem Martin V.

PROMOANGEL – BUSINESS LEASE , 26.10.2012

Vážený pane Janský,
jménem společnosti Promoangel s.r.o.  mi dovolte srdečně poděkovat Vám i pracovníkům Vašeho penzionu za znamenitou organizaci, kvalitní péči a pozornost k účastníkům akce „Den s Blue Care“, která se konala 26.října 2012 v prostorách Vašeho penzionu. Bude nám velkou ctí a potěšením, pokud se na Vás i celý Váš tým budeme moci opět obrátit při dalším ročníku akce „Den s Blue Care“.

Pavel K., Promoangel s.r.o.

NCH CZECHOSLOVAKIA s.r.o. – 27.-28.11.2012

Posílám velkou pochvalu do kuchyně kuchařům a také obsluhujícímu personálu v restauraci i na recepci. Byli jsme velmi spokojeni.

Hana D., NCH CZECHOSLOVAKIA s.r.o.

OMEGA OPTIX – 14.12.2012

Dobrý den, pane Janský, chtěla bych Vám i celému personálu pensionu Lony poděkovat za celou naší společnost Omega Optix za uspořádání firemního vánočního večírku. Vzhledem k Vaší výborné organizaci, výtečně připravenému jídlu, vstřícnému personálu a v neposlední řadě kouzelným prostorům pensionu Lony, jsme zažili jeden z našich nejlepších večírků a všichni zaměstnanci byli moc spokojeni a večírek si opravdu užili. Doufám, že budeme u Vás moci konat i další z našich firemních večírků, např. v létě s grilováním.

Děkuji za skvělou spolupráci! Veronika M., Omega Optix, s.r.o.

ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S. – 28.1.2013

Dobrý den pane Jánský,
ráda bych Vám poděkovala za perfektní a profesionální přístup k organizaci naší konference. Byli jsme plně spokojeni. jak s prostory tak se servisem. Velká pochvala patří i do kuchyně. Už teď se těšíme na případnou další spolupráci 🙂

Zdeňka Ď., Česká spořitelna, a.s.

Lyoness 16.-17.2.2013

Dobrý den,
o víkendu jsem byla u Vás s kolegy na setkání struktury firmy Lyoness. Školení u Vás bylo skvěle zorganizované, jídlo velice dobré a bylo to moc příjemné. Budu se těšit na další školení u Vás. Přeji hodně spokojených klientů.

Lenka H.

Narozeniny  2.2.2013

Dobrý den,
teprve dnes se mohu ozvat, neboť druhý den po oslavě jsme ihned odcestovalina 14 dní pryč. Děkuji Vám za bezvadný průběh naší oslavy, na veškerém jídlejsme si všichni u Vás náramně pochutnali. Odjížděli jsme z Vaší restaurace s báječnými pocity a jsme rádi, že jsme zrovna u Vás oslavu šedesátin absolvovali. Rádi k Vám  přijedeme znova.

Srdečně zdraví
Olga U.

NET4GAS, s.r.o. – 18.-21.2.2013

Dobrý den,
Chtěl bych poděkovat za profesionální zajištění naší akce ve dnech 18.-21.2.2013 v prostorách penzionu Lony. Opravdu nelze nic vytknout a určitě se na Vás obrátíme i v budoucnu.

Ještě jednou děkuji
Jan B., NET4GAS, s.r.o.


Cashback Loyalty Partner