Koně a farma

Nedílnou součástí hotelu LONY je i JEZDECKÁ STÁJ.

Stáje a koně (Hotel LONY)

Nabízíme možnosti PASTEVNÍHOBOXOVÉHO ustájení. Disponujeme krytou jízdárnou, pastvinami, sedlovnou  a 23mi vnitřními boxy.

NEUSTÁLE REKONSTRUUJEME A INOVUJEME. Momentálně je ve výstavbě nová klubovna, sociální zařízení se sprchou a velmi brzy plánujeme kruhovou jízdárnu.

 

Stáje se nachází necelých 15 minut od Prahy – Černý most. Pokud vás naše stáj a její okolí zaujalo, neváhejte se na nás obrátit buď přes kontaktní formulář níže nebo přímo na číslo 777 934 345 (Jakub Zajíček).

 

Sledujte naše FACEBOOKOVÉ STRÁNKY. Pravidelně přinášíme novinky z dění ve stájí, o probíhajících rekonstrukcích a budování nových částí, o nových koních a lidech, kteří jsou součástí našeho fantastického týmu.


 

ZÁKLADNÍ CENÍK USTÁJENÍ:

Pastevní ustájení: 3.500,- Kč / měsíc

Boxové ustájení: 5.500,- Kč / měsíc

 

ZÁKLADNÍ CENÍK SLUŽEB:

Svezení na koni: 170,- Kč / 15min

Svezení na koni: 300,- Kč / 30min


Teambuilding u koní a další speciální akce po domluvě.


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ (stáje a koně)

Jméno a příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva*
 ŠKOLNÍ VÝLETY NA STATKU

(program pro MŠ a ZŠ 1. stupeň)

Školní výlety na rodinném statku. Učíme děti poznávat farmaření, péči o zvířátka, rozpoznávat různé druhy zvířátek a rostlin, a to vše zábavnou formou. Dostávají různé hádanky a kvízy tak, aby si formou hry zapamatovali co nejvíce z této oblasti.

A samozřejmě se v rámci programu také povozí na koních.

ZÁKLADNÍ CENA: 160,- Kč / dítě (program vč. svezení na koni)

VÍCE O PROGRAMU NALEZNETE ZDE

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat (Lucie): tel.: 728 732 769 nebo e-mail: akce@lony.cz nebo přes kontaktní formulář viz. níže.

Školní výlety


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ (školní výlety)

 

Jméno a příjmení*

Škola*

E-mail*

Telefon

Vaše zpráva*


19.3.2018
Pro všechny z vás, kteří chtějí strávit velikonoce více romanticky nežli tradičně, jsme si připravili nádherný velikonoční balíček. Přijeďte si…

Více…

5.3.2018
Osmý březnový den je od nepaměti spojen s oslavou „Mezinárodního dne žen“, který vznikl, což už málokdo ví, jako upomínka…

Více…

Cashback Loyalty Partner