Koně a farma

Nedílnou součástí hotelu LONY je i JEZDECKÁ STÁJ.

Stáje a koně (Hotel LONY)

Nabízíme možnosti PASTEVNÍHOBOXOVÉHO ustájení. Disponujeme krytou jízdárnou, pastvinami, sedlovnou  a 23mi vnitřními boxy.

NEUSTÁLE REKONSTRUUJEME A INOVUJEME. Momentálně je ve výstavbě nová klubovna, sociální zařízení se sprchou a velmi brzy plánujeme kruhovou jízdárnu.

 

Stáje se nachází necelých 15 minut od Prahy – Černý most. Pokud vás naše stáj a její okolí zaujalo, neváhejte se na nás obrátit buď přes kontaktní formulář níže nebo přímo na číslo 727 896 448 (Míša) nebo 777 024 217 (Zdeněk).

 

Sledujte naše FACEBOOKOVÉ STRÁNKY. Pravidelně přinášíme novinky z dění ve stájí, o probíhajících rekonstrukcích a budování nových částí, o nových koních a lidech, kteří jsou součástí našeho fantastického týmu.


 

ZÁKLADNÍ CENÍK USTÁJENÍ:

Pastevní ustájení: 4.000,- Kč / měsíc

Boxové ustájení: 4.500,- Kč / měsíc

 

ZÁKLADNÍ CENÍK SLUŽEB:

Svezení na koni: 170,- Kč / 15min

Svezení na koni: 300,- Kč / 30min


Teambuilding u koní a další speciální akce po domluvě.


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ (stáje a koně)

Jméno a příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva*
 ŠKOLNÍ VÝLETY NA STATKU

(program pro MŠ a ZŠ 1. stupeň)

Školní výlety na rodinném statku. Učíme děti poznávat farmaření, péči o zvířátka, rozpoznávat různé druhy zvířátek a rostlin, a to vše zábavnou formou. Dostávají různé hádanky a kvízy tak, aby si formou hry zapamatovali co nejvíce z této oblasti.

A samozřejmě se v rámci programu také povozí na koních.

ZÁKLADNÍ CENA: 160,- Kč / dítě (program vč. svezení na koni)

VÍCE O PROGRAMU NALEZNETE ZDE

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat (Lucie): tel.: 728 732 769 nebo e-mail: akce@lony.cz nebo přes kontaktní formulář viz. níže.

Školní výlety


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ (školní výlety)

 

Jméno a příjmení*

Škola*

E-mail*

Telefon

Vaše zpráva*


11.9.2017
PŘEMÝŠLÍTE, KAM O VÍKENDU? Dovolte nám, abychom vás pozvali nadcházející víkend (15.-17.9.) k nám na statek, kde proběhne setkání motorkářů…

Více…

19.7.2017
Ochutnejte naše letní speciality! Vážení hosté, opět jsme si pro vás připravili speciální víkendovou nabídku, kterou můžete ochutnat od čtvrtka…

Více…

11.7.2017
Přijďte ochutnat naše letní speciality! Vážení hosté, v průběhu slunného léta pro vás pravidelně připravujeme speciální víkendové nabídky, které můžete…

Více…

Lyoness Loyalty Partner


Přihlašte se do našeho newsletteru a získávejte informace o našich novinkách a akcích
* Odebírání newsletteru lze v budoucnu kdykoliv odhlásit